silnik elektryczny 0,37kW 2900obr. 3fazowy 63B3 MS
Nowy ✓ Dostępne: 1 szt. Producent: Promotor
265 zł brutto
215,45 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 15 maja
Parametry techniczne
| Moc | 0,37 kW |
| Obroty | 2900 obr/min |
| Stan | Nowy |
| Wielkość mechaniczna | 63 |
| Średnica wału | 11 mm |
| Waga | 5,5 kg |
| Rozstaw łap | 100 x 80 mm |
| Producent | Promotor |
Szczegóły techniczne
MS 63 3-2 B3
Dokumentacja
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
0,37kW 2900obr.
(nowy)
średnica wału: 11mm
wielkość mechaniczna: 63
(możliwy montaż: B3, B34, B35, B14, B5)
waga: 5,5kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 2 lata