Silnik elektryczny 55kW 2900obr. 3fazowy 250B3 IE3 MS
Nowy ✓ Dostępne: 1 szt. Producent: Promotor
7365 zł brutto
5987,80 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 55 kW |
| Obroty | 2900 obr/min |
| Stan | Nowy |
| Wielkość mechaniczna | 250 |
| Średnica wału | 60 mm |
| Waga | 435 kg |
| Rozstaw łap | 406 x 349 mm |
| Typ rozruchu | gwiazda-trójkąt - 400/690V |
| Producent | Promotor |
| Klasa sprawności | IE3 |
Szczegóły techniczne
możliwość zamontowania kołnierza
YE3 250M-2 B3
Dokumentacja
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
IE3
55kW 2900obr.
(nowy)
średnica wału: 60mm
rozruch: gwiazda-trójkąt – 400/690V
wielkość mechaniczna: 250
(możliwość zamontowania kołnierza)
waga: 400kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 2 lata







