silnik elektryczny 1,1kW 1400obr. 3fazowy 90B3 MS
Nowy ✓ Dostępne: 1 szt. Producent: Promotor
458 zł brutto
372,36 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 18 maja
Parametry techniczne
| Moc | 1,1 kW |
| Obroty | 1400 obr/min |
| Stan | Nowy |
| Wielkość mechaniczna | 90 |
| Średnica wału | 24 mm |
| Waga | 14 kg |
| Rozstaw łap | 140 x 100 mm |
| Producent | Promotor |
Szczegóły techniczne
MS 90S-4 B3
Dokumentacja
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
1,1kW 1400obr.
(nowy)
średnica wału: 24mm
wielkość mechaniczna: 90
(możliwy montaż: B3, B34, B35, B14, B5)
waga: 14kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 2 lata