silnik elektryczny 110kW 2980obr. 3fazowy SIEMENS
Parametry techniczne
| Moc | 110 kW |
| Obroty | 2980 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 315 |
| Średnica wału | 65 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 550 mm |
| Śr. podziałowa otworów | 600 mm |
| Waga | 790 kg |
| Typ rozruchu | gwiazda-trójkąt - 400V△ |
| Producent | Siemens |
Szczegóły techniczne
1LA6 370-2AC91-Z
009563501/1299
315S IMB5
Opis produktu
Silnik elektryczny trójfazowy 110 kW 2980 obr. SIEMENS - niezawodny napęd o wysokiej mocy
Ten silnik elektryczny trójfazowy o mocy 110 kW i prędkości obrotowej 2980 obr/min marki Siemens to solidne rozwiązanie dla wymagających zastosowań przemysłowych.
Co decyduje o jakości tego silnika? Przede wszystkim jego duża, 110-kilowatowa moc znamionowa, która zapewnia wysoką wydajność pracy. Ponadto silnik charakteryzuje się wysoką niezawodnością, a jego renomowany producent - firma Siemens - gwarantuje precyzję wykonania i trwałość konstrukcji. Istotnym atutem jest również możliwość płynnej regulacji prędkości obrotowej w zakresie do 2980 obr/min.
Dlaczego warto zdecydować się na ten silnik? Po pierwsze, został on już wyremontowany i jest gotowy do natychmiastowego uruchomienia. Co więcej, oferujemy miesięczną gwarancję rozruchową, dzięki czemu można mieć pewność pełnej sprawności tego napędu. Silnik elektryczny trójfazowy 110 kW 2980 obr. marki Siemens doskonale sprawdzi się jako niezawodny i wydajny napęd wielu maszyn i urządzeń przemysłowych.

