Silniki trójfazowe

  • Home
  • Silniki trójfazowe

Silniki elektryczne trójfazowe - sprzedaż

Niezależnie od tego, w jakim celu potrzebny Ci silnik elektryczny trójfazowy, u nas prawdopodobnie znajdziesz interesujący Cię egzemplarz. Dostarczamy sprawdzone, wydajne i niezawodne napędy zarówno na potrzeby klientów biznesowych i instytucjonalnych, jak i na użytek prywatny.

Kupując u nas silnik elektryczny trójfazowy, masz pewność stabilnego, długotrwałego i bezproblemowego działania bez względu na to, czy wybierasz egzemplarz fabrycznie nowy, czy używany. Przed sprzedażą Twój egzemplarz jest dokładnie sprawdzany przez naszych fachowców, tak aby przez długi czas spełniał swoje zadanie tak, jak tego oczekujesz.

Szeroki wybór silników trójfazowych

Proponujemy sprzedaż silników elektrycznych trójfazowych o bardzo szerokim zakresie mocy od 0,06 do 400 kW. Na możliwość odpowiedniego dobrania silnika do Twoich potrzeb wpływa również dostępność różnych wersji montażowych – łapowych, kołnierzowych i kołnierzowo-łapowych.

Proponowane napędy cechują się bardzo szerokim zastosowaniem, począwszy od niewielkich maszyn, jak betoniarki i kompresory, poprzez urządzenia gospodarstwa domowego, skończywszy na taśmach produkcyjnych w wielkich fabrykach i zakładach przemysłowych. Jeżeli interesuje Cię sprzedaż silników trójfazowych używanych lub nowych, skontaktuj się z nami i daj znać, jak możemy Ci pomóc!

Silniki elektryczne trójfazowe - galeria

87-152 Pigża, ul. Wojewódzka 2. stojan@silniki-elektryczne.com.pl 500 385 112