Silnik elektryczny 0,09kW 1400obr. 3fazowy 56B3 MS
Nowy ✓ Dostępne: 1 szt. Producent: Promotor
222 zł brutto
180,49 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 0,09 kW |
| Obroty | 1400 obr/min |
| Stan | Nowy |
| Wielkość mechaniczna | 56 |
| Średnica wału | 9 mm |
| Waga | 3 kg |
| Rozstaw łap | 90 x 71 mm |
| Producent | Promotor |
Szczegóły techniczne
MS 56 1-4 B3
Dokumentacja
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
0,09kW 1400obr.
(nowy)
średnica wału: 9mm
wielkość mechaniczna: 56
(możliwy montaż: B3, B34, B35, B14, B5)
waga: 3kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 2 lata







