silnik elektryczny 1,5kW 2900obr. 3fazowy 80B3 MS
Parametry techniczne
| Moc | 1,5 kW |
| Obroty | 2900 obr/min |
| Stan | Nowy |
| Wielkość mechaniczna | 80 |
| Średnica wału | 19 mm |
| Waga | 11,5 kg |
| Rozstaw łap | 125 x 100 mm |
| Producent | Promotor |
Szczegóły techniczne
MS 80 3-2 B3
Dokumentacja
Opis produktu
Silnik elektryczny trójfazowy 1,5 kW 2900 obr. zapewniający niezawodną pracę
Oferowany przez nas silnik elektryczny trójfazowy o mocy 1,5 kW i prędkości obrotowej 2900 obr./min to solidne rozwiązanie dla wymagających zastosowań przemysłowych. Trójfazowe zasilanie zapewnia płynną i efektywną pracę, a precyzyjne wykonanie gwarantuje długą żywotność i niezawodność. Co istotne, silnik charakteryzuje się łatwym montażem i uruchomieniem.
Dzięki mocy 1,5 kW produkt ten sprawdzi się znakomicie do napędzania urządzeń i maszyn o średnich wymaganiach mocowych. Wysokie obroty na poziomie 2900 obr./min pozwalają uzyskać odpowiednią prędkość wirowania i moment obrotowy. Jakie zastosowania można znaleźć dla tego napędu? Przede wszystkim doskonale posłuży do pomp, wentylatorów czy mieszalników w zakładach przemysłowych.
Decydując się na zakup nowego, nieużywanego silnika elektrycznego trójfazowego 1,5 kW o obrotach 2900 obr./min można liczyć na wysoką niezawodność i długi okres bezawaryjnej pracy. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem przy doborze odpowiedniego typu montażu. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z atrakcyjnej oferty.