silnik elektryczny 2,2kW 2900obr. 3fazowy 90B14 OMT
Parametry techniczne
| Moc | 2,2 kW |
| Obroty | 2900 obr/min |
| Stan | Nowy |
| Wielkość mechaniczna | 90 |
| Średnica wału | 24 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 95 mm |
| Śr. podziałowa otworów | 115 mm |
| Waga | 16 kg |
| Producent | OMEC Motors |
Szczegóły techniczne
OMT4-90L2
Dokumentacja
Opis produktu
Trójfazowy silnik elektryczny 2,2 kW 2900 obr. OMEC MOTORS - niezawodny napęd o szerokim zastosowaniu
Oferowany przez nas trójfazowy silnik elektryczny o mocy 2,2 kW i prędkości obrotowej 2900 obr/min to produkt renomowanej marki OMEC MOTORS. Co sprawia, że ten napęd zasługuje na uwagę? Przede wszystkim jego wszechstronność.
Silnik charakteryzuje się solidną, wytrzymałą konstrukcją, przeznaczoną do długotrwałej pracy w wymagających warunkach. Średnica wału wynosząca 24 mm i średnica zamka kołnierza 95 mm pozwalają na szeroki wachlarz zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. Od czego zależy funkcjonalność tego produktu? Między innymi od możliwości montażu w wielkościach mechanicznych B3, B34, B35, B14 i B5.
Trójfazowy sposób działania zapewnia stabilną, wydajną pracę przy stosunkowo niewielkiej wadze wynoszącej 14 kg. Silnik elektryczny 2,2 kW 2900 obr. OMEC MOTORS sprawdzi się zatem w napędzie szerokiej gamy urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych. Gwarantujemy jego pełną sprawność oraz udzielamy 2-letniej gwarancji. Zachęcamy do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty!
