silnik elektryczny 55kW 900obr. 3fazowy 280B3 IE3 MS
Nowy ✓ Dostępne: 1 szt. Producent: Promotor
9331 zł brutto
7586,18 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 18 maja
Parametry techniczne
| Moc | 55 kW |
| Obroty | 900 obr/min |
| Stan | Nowy |
| Wielkość mechaniczna | 280 |
| Średnica wału | 75 mm |
| Waga | 595 kg |
| Rozstaw łap | 457 x 419 mm |
| Typ rozruchu | gwiazda-trójkąt - 400/690V |
| Producent | Promotor |
| Klasa sprawności | IE3 |
Szczegóły techniczne
możliwość zamontowania kołnierza
YE3 280M-6 B3
Dokumentacja
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
IE3
55kW 900obr.
(nowy)
średnica wału: 75mm
rozruch: gwiazda-trójkąt – 400/690V
wielkość mechaniczna: 280
(możliwość zamontowania kołnierza)
waga: 595kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 2 lata