silnik elektryczny 5,5kW 2925obr. 3fazowy IE3
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: Nidec / Leroy Somer
1292 zł brutto
1050,41 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 27 kwietnia
Parametry techniczne
| Moc | 5,5 kW |
| Obroty | 2925 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 132 |
| Średnica wału | 38 mm |
| Waga | 39 kg |
| Rozstaw łap | 216 x 140 mm |
| Typ rozruchu | bezpośredni - 230/400V |
| Producent | Nidec / Leroy Somer |
| Klasa sprawności | IE3 |