Silnik elektryczny 5,5kW 2880obr. 3fazowy 112B3
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: Hoyer
903 zł brutto
734,15 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 5,5 kW |
| Obroty | 2880 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 112 |
| Średnica wału | 28 mm |
| Waga | 33 kg |
| Rozstaw łap | 190 x 140 mm |
| Producent | Hoyer |
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
5,5kW 2880obr.
(po remoncie, gotowy do pracy)
średnica wału: 28mm
rozruch: gwiazda-trójkąt – 400/690V
wielkość mechaniczna: 112
(możliwy montaż: B3, B34, B35, B14, B5)
waga: 33kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
miesięczna GWARANCJA rozruchowa







