Silnik elektryczny 3kW 2910obr. 3fazowy Ex
Parametry techniczne
| Moc | 3 kW |
| Obroty | 2910 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 100 |
| Średnica wału | 28 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 110 mm |
| Śr. podziałowa otworów | 130 mm |
| Waga | 46 kg |
| Wykonanie Ex | Tak |
| Producent | Cemp S.r.l. |
Szczegóły techniczne
ATEX
AC70 100LA 2
Ex II2G
Exd IIC T4Gb
01ATEX103X
1503522006y15
Opis produktu
Profesjonalny silnik elektryczny dla wymagających
Silnik elektryczny 3kW produkcji włoskiego producenta Cemp S.r.l. to niezawodne rozwiązanie dla profesjonalnych zastosowań przemysłowych. Trójfazowy napęd elektryczny charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem i wysokiej klasy parametrami technicznymi.
Kluczowe parametry techniczne obejmują moc 3 kW oraz prędkość obrotową 2910 obr/min. Silnik wyposażono w wał o średnicy 28 mm oraz zaklasyfikowano jako wielkość mechaniczną 100. Całkowita masa wynosi 46 kg, co podkreśla jego solidną konstrukcję.
Specjalistyczny napęd elektryczny sprawdzi się w aplikacjach wymagających niezawodnego i wydajnego źródła energii mechanicznej. Idealny dla branż: produkcyjnej, górniczej, transportowej oraz wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stabilny i wydajny silnik trójfazowy.







