silnik elektryczny 30kW 1470obr. 3fazowy IE2 B3
Parametry techniczne
| Moc | 30 kW |
| Obroty | 1470 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 200 |
| Średnica wału | 55 mm |
| Waga | 254 kg |
| Rozstaw łap | 318 x 305 mm |
| Typ rozruchu | gwiazda-trójkąt - 400/690V |
| Producent | ZIEHL-ABBEG |
| Klasa sprawności | IE2 |
Opis produktu
Trójfazowy silnik elektryczny 30kW 1470obr. IE2 zapewniający niezawodną pracę maszyn
Moc 30kW oraz 1470 obrotów na minutę przedstawionego silnika elektrycznego trójfazowego wskazują, że jest on przeznaczony do zasilania urządzeń wymagających solidnego napędu. Dzięki zastosowaniu klasy sprawności IE2 można liczyć na ograniczenie zużycia energii przez ten produkt. Co przekłada się na niższe koszty eksploatacji maszyn, które będzie on napędzał. Po remoncie i gotowy do montażu, silnik ten stanowi atrakcyjną i niezawodną opcję dla klientów poszukujących trwałego rozwiązania do zastosowań przemysłowych.
Wraz z przekładniami pasowymi lub reduktorami, może on z powodzeniem służyć do napędzania urządzeń takich jak przenośniki, mieszalniki, pompy czy wentylatory. Zapewniając im niezbędną moc i moment obrotowy.
Dzięki zastosowaniu rozruchu gwiazda-trójkąt, uruchomienie silnika jest łagodne i nie generuje nadmiernych obciążeń. To z kolei wpływa pozytywnie na żywotność zarówno jego samego, jak i podłączonych maszyn.
