silnik elektryczny 2,2kW 2870obr. 3fazowy INDUKTA IE2
Używany ✕ Niedostępny Producent: Indukta
450 zł brutto
365,85 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 25 maja
Parametry techniczne
| Moc | 2,2 kW |
| Obroty | 2870 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 90 |
| Średnica wału | 24 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 130 mm |
| Waga | 18 kg |
| Producent | Indukta |
| Klasa sprawności | IE2 |