silnik elektryczny 22kW 1475obr. 3fazowy Ex
Używany ✕ Niedostępny Producent: MagneTek
2460 zł brutto
2000 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 4 maja
Parametry techniczne
| Moc | 22 kW |
| Obroty | 1475 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 180 |
| Średnica wału | 48 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 250 mm |
| Waga | 240 kg |
| Wykonanie Ex | Tak |
| Producent | MagneTek |
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
Ex
22kW 1475obr.
(po remoncie, gotowy do pracy)
średnica wału: 48mm
średnica zamka kołnierza (kryzy): 250mm
rozruch: gwiazda-trójkąt - 380V∆
wielkość mechaniczna: 180
waga: 240kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
miesięczna GWARANCJA rozruchowa
wysyłka kurierem:
przelew: 220zł
pobranie: 230zł
