silnik elektryczny 18,5kW 900obr. 3fazowy 200B3 IE3 MS
Parametry techniczne
| Moc | 18,5 kW |
| Obroty | 900 obr/min |
| Stan | Nowy |
| Wielkość mechaniczna | 200 |
| Średnica wału | 55 mm |
| Waga | 220 kg |
| Rozstaw łap | 318 x 305 mm |
| Typ rozruchu | gwiazda-trójkąt - 400/690V |
| Producent | Promotor |
| Klasa sprawności | IE3 |
Szczegóły techniczne
możliwość zamontowania kołnierza
T3CR 200L1-6 B3
Dokumentacja
Opis produktu
Silnik elektryczny trójfazowy 18,5 kW 900 obr. IE3 zapewnia niezawodną wydajność
Ten nowy silnik elektryczny trójfazowy o mocy 18,5 kW przy 900 obrotach na minutę to solidne rozwiązanie dla wymagających zastosowań przemysłowych. Jego konstrukcja została zaprojektowana z myślą o trwałości i niezawodności.
Kluczową cechą tego produktu jest działanie w oparciu o trójfazowy prąd zmienny, co zapewnia stabilność pracy i minimalizuje ryzyko przegrzania. Silnik charakteryzuje się także wysoką klasą sprawności energetycznej IE3, dzięki czemu zużywa mniej energii przy zachowaniu pełnej mocy.
Zastosowanie znajdzie w wymagających aplikacjach przemysłowych, gdzie liczy się solidność, niezawodność i długowieczność. Świetnie sprawdzi się do napędu pomp, wentylatorów, taśmociągów, a nawet w przemyśle wydobywczym. Dzięki mocy 18,5 kW z łatwością poradzi sobie z ciężkimi obciążeniami.
Czym jeszcze wyróżnia się ten silnik? Przede wszystkim łatwością montażu i uruchomienia. To zdecydowana zaleta w przypadku wymiany zużytego napędu. Ponadto, produkt ten objęty jest 2-letnią gwarancją, więc kupujący mogą mieć pewność co do jego niezawodności.