Silnik elektryczny 160kW 1483obr. 3fazowy CELMA
Używany ✕ Niedostępny Producent: Celma
15 990 zł brutto
13 000 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 160 kW |
| Obroty | 1483 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 315 |
| Średnica wału | 80 mm |
| Waga | 795 kg |
| Rozstaw łap | 508 x 457 mm |
| Typ rozruchu | gwiazda-trójkąt - 380/660V |
| Producent | Celma |
Szczegóły techniczne
2Sg 315 M4B
816523







