silnik elektryczny 15kW 975obr. 3fazowy INDUKTA
Używany ✕ Niedostępny Producent: Indukta
2460 zł brutto
2000 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 18 maja
Parametry techniczne
| Moc | 15 kW |
| Obroty | 975 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 180 |
| Średnica wału | 48 mm |
| Waga | 172 kg |
| Rozstaw łap | 279 x 279 mm |
| Typ rozruchu | gwiazda-trójkąt - 380V△ |
| Producent | Indukta |
Szczegóły techniczne
1Sg 180L-6
A 005870
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
15kW 975obr. INDUKTA
(po remoncie, gotowy do pracy)
średnica wału: 48mm
rozruch: bezpośredni 220/380V
wielkość mechaniczna: 180
waga: 173kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
miesięczna GWARANCJA rozruchowa
wysyłka kurierem:
przelew: 165zł
pobranie: 175zł