silnik elektryczny 15kW 1460obr. 3fazowy Tamel
Używany ✕ Niedostępny Producent: Tamel
1476 zł brutto
1200 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 4 maja
Parametry techniczne
| Moc | 15 kW |
| Obroty | 1460 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 160 |
| Średnica wału | 42 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 250 mm |
| Waga | 128 kg |
| Producent | Tamel |