Silnik elektryczny 1,5kW 1400obr. 3fazowy B14
Używany ✕ Niedostępny Producent: Motovario
330 zł brutto
268,29 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 1,5 kW |
| Obroty | 1400 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 90 |
| Średnica wału | 24 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 95 mm |
| Waga | 15 kg |
| Producent | Motovario |
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
1,5kW 1400obr.
(po remoncie, gotowy do pracy)
średnica wału: 24mm
średnica zamka kołnierza (kryzy): 95mm
wielkość mechaniczna: 90
waga: 15kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
miesięczna GWARANCJA rozruchowa
wysyłka kurierem:
przelew: 23zł
pobranie: 27zł







