Silnik elektryczny 1,1kW 2780obr. 3fazowy B35
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: Cantoni Group
419 zł brutto
340,65 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 1,1 kW |
| Obroty | 2780 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 80 |
| Średnica wału | 19 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 130 mm |
| Śr. podziałowa otworów | 165 mm |
| Waga | 10 kg |
| Rozstaw łap | 125 x 100 mm |
| Producent | Cantoni Group |
Szczegóły techniczne
SLh 80-2B
13157307







