Silnik elektryczny 11kW 1470obr. 3fazowy INDUKTA IE3 B5
Używany ✕ Niedostępny Producent: Indukta
1353 zł brutto
1100 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 11 kW |
| Obroty | 1470 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 160 |
| Średnica wału | 42 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 250 mm |
| Waga | 133 kg |
| Producent | Indukta |
| Klasa sprawności | IE3 |
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
IE3
11kW 1470obr. INDUKTA
(po remoncie, gotowy do pracy)
średnica wału: 42mm
średnica zamka kołnierza: 250mm
rozruch: gwiazda-trójkąt - 400V∆
wielkość mechaniczna: 160
waga: 133kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
miesięczna GWARANCJA rozruchowa







