Silnik elektryczny 0,75kW 2890obr. 3fazowy IE3 (z)
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: Nidec / Leroy Somer
419 zł brutto
340,65 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 0,75 kW |
| Obroty | 2890 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 80 |
| Średnica wału | 19 mm |
| Waga | 10 kg |
| Rozstaw łap | 125 x 100 mm |
| Producent | Nidec / Leroy Somer |
| Klasa sprawności | IE3 |
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
IE3
0,75kW 2890obr.
(nieużywany)
średnica wału: 19mm
wielkość mechaniczna: 80
waga: 10kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 12 miesięcy







