Silnik elektryczny 0,75kW 1437obr. 3fazowy ABB IE3
Używany ✕ Niedostępny Producent: ABB
350 zł brutto
284,55 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 0,75 kW |
| Obroty | 1437 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 80 |
| Średnica wału | 19 mm |
| Waga | 13 kg |
| Producent | ABB |
| Klasa sprawności | IE3 |







