silnik elektryczny 0,55kW 2760obr. 3fazowy IE2
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: VELA
289 zł brutto
234,96 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 4 maja
Parametry techniczne
| Moc | 0,55 kW |
| Obroty | 2760 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 71 |
| Średnica wału | 14 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 70 mm |
| Waga | 6 kg |
| Producent | VELA |
| Klasa sprawności | IE2 |