silnik elektryczny 0,37kW 1370obr. 3fazowy B5
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: Bonfiglioli
314 zł brutto
255,28 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 4 maja
Parametry techniczne
| Moc | 0,37 kW |
| Obroty | 1370 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 71 |
| Średnica wału | 14 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 110 mm |
| Waga | 6 kg |
| Producent | Bonfiglioli |