Silnik elektryczny 0,09kW 1380obr. 3fazowy BESEL
Używany ✕ Niedostępny Producent: Besel
199 zł brutto
161,79 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 0,09 kW |
| Obroty | 1380 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 56 |
| Średnica wału | 9 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 70 mm |
| Waga | 4 kg |
| Producent | Besel |
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
0,09kW 1380obr.
(po remoncie, gotowy do pracy)
średnica wału: 9mm
średnica zamka kołnierza (kryzy): 70mm
wielkość mechaniczna: 56
waga: 4kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
miesięczna GWARANCJA rozruchowa







