silnik elektryczny 1,5kW 1410obr. 3fazowy Tamel
Używany ✕ Niedostępny Producent: Tamel
330 zł brutto
268,29 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 4 maja
Parametry techniczne
| Moc | 1,5 kW |
| Obroty | 1410 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 90 |
| Średnica wału | 24 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 130 mm |
| Waga | 22 kg |
| Producent | Tamel |
