Silnik elektryczny 7,5kW 1468obr. 3fazowy HAMULEC SEW IE3
Używany ✕ Niedostępny Producent: SEW Eurodrive
1599 zł brutto
1300 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 7,5 kW |
| Obroty | 1468 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 132 |
| Średnica wału | 38 mm |
| Waga | 90 kg |
| Hamulec | Tak |
| Producent | SEW Eurodrive |
| Klasa sprawności | IE3 |



