silnik elektryczny 2,2kW 1420obr. 3fazowy HAMULEC INDUKTA
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: Indukta
984 zł brutto
800 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 25 maja
Parametry techniczne
| Moc | 2,2 kW |
| Obroty | 1420 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 100 |
| Średnica wału | 28 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 180 mm |
| Śr. podziałowa otworów | 215 mm |
| Waga | 40 kg |
| Hamulec | Tak |
| Producent | Indukta |
