silnik elektryczny 0,12kW 670obr. 3fazowy HAMULEC BESEL
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: Besel
350 zł brutto
284,55 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 28 kwietnia
Parametry techniczne
| Moc | 0,12 kW |
| Obroty | 670 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 71 |
| Średnica wału | 14 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 110 mm |
| Śr. podziałowa otworów | 130 mm |
| Waga | 8 kg |
| Hamulec | Tak |
| Producent | Besel |