Silnik elektryczny 7,5kW 2950obr. 3fazowy IE3
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: LAMMERS
1155 zł brutto
939,02 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 7,5 kW |
| Obroty | 2950 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 132 |
| Średnica wału | 38 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 230 mm |
| Waga | 63 kg |
| Producent | LAMMERS |
| Klasa sprawności | IE3 |







