silnik elektryczny 7,5kW 2920obr. 3fazowy IE3
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: GRUNDFOS
1292 zł brutto
1050,41 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 4 maja
Parametry techniczne
| Moc | 7,5 kW |
| Obroty | 2920 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 132 |
| Średnica wału | 38 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 230 mm |
| Waga | 53 kg |
| Producent | GRUNDFOS |
| Klasa sprawności | IE3 |
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
IE3
7,5kW 2920obr.
(nieużywany)
średnica wału: 38mm
rozruch: bezpośredni – 230/400V
średnica zamka kołnierza (kryzy): 230mm
wielkość mechaniczna: 132
waga: 53kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 12 miesięcy