silnik elektryczny 75kW 1485obr. 3fazowy ABB IE3
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: ABB
10 499 zł brutto
8535,77 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 28 kwietnia
Parametry techniczne
| Moc | 75 kW |
| Obroty | 1485 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 280 |
| Średnica wału | 75 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 450 mm |
| Waga | 645 kg |
| Producent | ABB |
| Klasa sprawności | IE3 |

