Silnik elektryczny 7,5kW 1465obr. 3fazowy SIEMENS Ex IE3
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: Siemens
1550 zł brutto
1260,16 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 7,5 kW |
| Obroty | 1465 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 132 |
| Średnica wału | 38 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 230 mm |
| Waga | 119 kg |
| Wykonanie Ex | Tak |
| Producent | Siemens |
| Klasa sprawności | IE3 |







