silnik elektryczny 5,5kW 700obr. 3fazowy 160B3 IE2 MS
Parametry techniczne
| Moc | 5,5 kW |
| Obroty | 700 obr/min |
| Stan | Nowy |
| Wielkość mechaniczna | 160 |
| Średnica wału | 42 mm |
| Waga | 119 kg |
| Rozstaw łap | 254 x 210 mm |
| Typ rozruchu | gwiazda-trójkąt - 400/690V |
| Producent | Promotor |
| Klasa sprawności | IE2 |
Szczegóły techniczne
możliwość zamontowania kołnierza
YX3 160 M2-8
Dokumentacja
Opis produktu
Silnik elektryczny trójfazowy IE2 5,5 kW 700 obr. - niezawodny napęd o szerokim zastosowaniu
Oferowany przez nas silnik elektryczny trójfazowy o mocy 5,5 kW przy 700 obrotach na minutę to solidne i wydajne rozwiązanie dla wymagających zastosowań przemysłowych.
Co wyróżnia ten produkt? Przede wszystkim trójfazowy układ zasilania gwarantujący płynną i stabilną pracę oraz klasa sprawności IE2 oznaczająca wysoką efektywność energetyczną. Pięciokilowatowa moc pozwala z powodzeniem napędzać urządzenia o zróżnicowanym przeznaczeniu - od pomp i wentylatorów po przenośniki czy mieszadła. 700 obrotów na minutę zapewnia optymalny moment obrotowy w wielu aplikacjach.
Napęd wyróżnia się solidną, wytrzymałą konstrukcją przeznaczoną do intensywnej, długotrwałej pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Łatwy w instalacji, gotowy do podłączenia i uruchomienia. Wszystko to sprawia, że jest uniwersalnym rozwiązaniem dla szerokiego spektrum zastosowań wymagających niezawodnego, mocnego i sprawnego napędu.
