silnik elektryczny 4kW 1440obr. 3fazowy IE3
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: Hoyer
903 zł brutto
734,15 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 19 maja
Parametry techniczne
| Moc | 4 kW |
| Obroty | 1440 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 112 |
| Średnica wału | 28 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 180 mm |
| Waga | 41 kg |
| Producent | Hoyer |
| Klasa sprawności | IE3 |
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
IE3
4kW 1440obr.
(nieużywany)
średnica wału: 28mm
średnica zamka kołnierza (kryzy): 180mm
wielkość mechaniczna: 112
waga: 41kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 12 miesięcy
wysyłka kurierem:
przelew: 145zł
pobranie: 155zł