Silnik elektryczny 30kW 1472obr. 3fazowy CELMA
Używany ✕ Niedostępny Producent: Celma
3444 zł brutto
2800 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 30 kW |
| Obroty | 1472 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 200 |
| Średnica wału | 55 mm |
| Waga | 265 kg |
| Rozstaw łap | 318 x 305 mm |
| Typ rozruchu | gwiazda-trójkąt - 380/660V |
| Producent | Celma |
Szczegóły techniczne
Sg 200L4
899996
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
30kW 1472obr.
(po remoncie, gotowy do pracy)
średnica wału: 55mm
rozruch: gwiazda-trójkąt - 380/660V
wielkość mechaniczna: 200
waga: 265kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
miesięczna GWARANCJA rozruchowa







