Silnik elektryczny 30kW 1470obr. 3fazowy CELMA
Używany ✕ Niedostępny Producent: Celma
3444 zł brutto
2800 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 30 kW |
| Obroty | 1470 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 200 |
| Średnica wału | 55 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 300 mm |
| Waga | 250 kg |
| Producent | Celma |







