silnik elektryczny 2,2kW 950obr. 3fazowy
Używany ✓ Dostępne: 1 szt. Producent: MEZ Mohelnice
599 zł brutto
486,99 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 25 maja
Parametry techniczne
| Moc | 2,2 kW |
| Obroty | 950 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 112 |
| Średnica wału | 28 mm |
| Waga | 41 kg |
| Rozstaw łap | 190 x 140 mm |
| Producent | MEZ Mohelnice |
Szczegóły techniczne
4AP112M-6s
2945496
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
2,2kW 950obr.
(po remoncie, gotowy do pracy)
średnica wału: 28mm
wielkość mechaniczna: 112
waga: 41kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
miesięczna GWARANCJA rozruchowa
