Silnik elektryczny 11kW 2939obr. 3fazowy ABB IE3
Używany ✕ Niedostępny Producent: ABB
1230 zł brutto
1000 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 11 kW |
| Obroty | 2939 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 160 |
| Średnica wału | 42 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 250 mm |
| Waga | 91 kg |
| Producent | ABB |
| Klasa sprawności | IE3 |
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
IE3
11kW 2939obr. ABB
(po remoncie gotowy do pracy)
średnica wału: 42mm
średnica zamka kołnierza (kryzy): 250mm
rozruch: bezpośredni - 230/400V
wielkość mechaniczna: 160
waga: 91kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
miesięczna GWARANCJA rozruchowa
wysyłka kurierem:
przelew: 165zł
pobranie: 175zł
więcej silników znajdziesz w naszych ogłoszeniach







