silnik elektryczny 11kW 1466obr. 3fazowy ABB IE2
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: ABB
2325 zł brutto
1890,24 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 13 maja
Parametry techniczne
| Moc | 11 kW |
| Obroty | 1466 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 160 |
| Średnica wału | 42 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 250 mm |
| Waga | 110 kg |
| Producent | ABB |
| Klasa sprawności | IE2 |
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
IE2
11kW 1466obr. ABB
(nieużywany)
średnica wału: 42mm
średnica zamka kołnierza (kryzy): 250mm
rozruch: gwiazda-trójkąt - 400/690V
wielkość mechaniczna: 160
waga: 110kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 12 miesięcy

