silnik elektryczny 10kW 1500 - 6000obr. 3fazowy
Używany ✕ Niedostępny Producent: ATB Antriebstechnik
2460 zł brutto
2000 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 4 maja
Parametry techniczne
| Moc | 10 kW |
| Obroty | 1500-1600 obr/min |
| Stan | Używany |
| Średnica wału | 38 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 180 mm |
| Śr. podziałowa otworów | 215 mm |
| Waga | 74 kg |
| Producent | ATB Antriebstechnik |
Szczegóły techniczne
KUVF 100U/4P-11B 3161426-1

