Silnik elektryczny 0,75kW 1380obr. 3fazowy
Używany ✕ Niedostępny Producent: MEZ Mohelnice
275 zł brutto
223,58 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 0,75 kW |
| Obroty | 1380 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 80 |
| Średnica wału | 19 mm |
| Waga | 10 kg |
| Rozstaw łap | 125 x 100 mm |
| Producent | MEZ Mohelnice |
Szczegóły techniczne
3AP80-4 7163801
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
0,75kW 1380obr.
(po remoncie, gotowy do pracy)
średnica wału: 19mm
wielkość mechaniczna: 80
waga: 10kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
miesięczna GWARANCJA rozruchowa
wysyłka kurierem:
przelew: 23zł
pobranie: 27zł
więcej silników znajdziesz w naszych ogłoszeniach







