Silnik elektryczny 0,37kW 2500obr. 3fazowy
Używany ✕ Niedostępny Producent: Baumüller
220 zł brutto
178,86 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 0,37 kW |
| Obroty | 2500 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 71 |
| Średnica wału | 14 mm |
| Waga | 7 kg |
| Rozstaw łap | 112 x 90 mm |
| Producent | Baumüller |
Szczegóły techniczne
D 71bx-2
1019144202







