silnik elektryczny 7,5kW 2925obr. 3fazowy SIEMENS
Używany ✕ Niedostępny Producent: Siemens
999 zł brutto
812,20 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 25 maja
Parametry techniczne
| Moc | 7,5 kW |
| Obroty | 2925 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 132 |
| Średnica wału | 38 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 230 mm |
| Waga | 45 kg |
| Producent | Siemens |