silnik elektryczny 5,5kW 1455obr. 3fazowy IE3
Używany ✕ Niedostępny Producent: Intec
860 zł brutto
699,19 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 4 maja
Parametry techniczne
| Moc | 5,5 kW |
| Obroty | 1455 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 112 |
| Średnica wału | 28 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 180 mm |
| Waga | 44 kg |
| Producent | Intec |
| Klasa sprawności | IE3 |
