Silnik elektryczny 22kW 970obr. 3fazowy IE2
Używany ✕ Niedostępny Producent: ZIEHL-ABBEG
3444 zł brutto
2800 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 22 kW |
| Obroty | 970 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 200 |
| Średnica wału | 55 mm |
| Waga | 235 kg |
| Producent | ZIEHL-ABBEG |
| Klasa sprawności | IE2 |







