Silnik elektryczny 0,75kW 1400obr. 3fazowy IE2 B14
Nieużywany ✕ Niedostępny Producent: Cantoni Group
524 zł brutto
426,02 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 1 czerwca
Parametry techniczne
| Moc | 0,75 kW |
| Obroty | 1400 obr/min |
| Stan | Nieużywany |
| Wielkość mechaniczna | 80 |
| Średnica wału | 19 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 110 mm |
| Waga | 10 kg |
| Producent | Cantoni Group |
| Klasa sprawności | IE2 |
Opis produktu
silnik elektryczny
trójfazowy
IE2
0,75kW 1400obr.
(nieużywany)
średnica wału: 19mm
średnica zamka kołnierza (kryzy): 110mm
wielkość mechaniczna: 80
waga: 10kg
wystawiamy faktury VAT
cena BRUTTO
GWARANCJA 12 miesięcy
wysyłka kurierem:
przelew: 23zł
pobranie: 27zł
więcej silników znajdziesz w naszych ogłoszeniach







