silnik elektryczny 0,09kW 1350obr. 1fazowy 230V
Używany ✕ Niedostępny Producent: CentroTerm
185 zł brutto
150,41 zł netto
Cena zawiera 23% VAT · Koszt dostawy obliczany przy zamówieniu
Wysyłka 18 maja
Parametry techniczne
| Moc | 0,09 kW |
| Obroty | 1350 obr/min |
| Stan | Używany |
| Wielkość mechaniczna | 63 |
| Średnica wału | 11 mm |
| Średnica zamka kołnierza | 60 mm |
| Waga | 4 kg |
| Producent | CentroTerm |
Szczegóły techniczne
jeden kondensator